logo
dividerآرشیو اخبارdividerبازدید رئیس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی، دکتر خوش خلق سیما از مرکز رشد واحدهای فناور بیوتکنولوژی منطقه شمال کشور
بازدید رئیس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی، دکتر خوش خلق سیما از مرکز رشد واحدهای فناور بیوتکنولوژی منطقه شمال کشور
بازدید رئیس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی، دکتر خوش خلق سیما از مرکز رشد واحدهای فناور بیوتکنولوژی منطقه شمال کشور

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی ایران، دکتر خوش خلق سیما رییس و همچنین معاونان و مدیران ارشد پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی ایران از مرکز رشد بیوتکنولوژی منطقه شمال کشور بازدید کرده و با مدیران عامل شرکت های خصوصی فعال در این مرکز گفتگو و تبادل نظر کردند.

برپایه این گزارش، در این دیدار، مهندس علایی، مدیرعامل شرکت "اینفاسِکت" که در زمینه تبدیل زیستی زباله و پسماند آلی شهری به پروتئین و چربی با استفاده از فناوری BSF فعالیت میکند، گزارشی از روند فعالیتهای شرکت ارائه کرد و پیشنهاد همکاری شهرداریهای استان گیلان بویژه شهرستان رشت برای تعامل بیشتر را خواستار شد.

دکتر مهدوی، مدیرعامل "مجتمع باغبانی مهدوی" نیز در این دیدار، با معرفی نمونه ها و دستاوردهای شرکت خود در زمینه تولید گیاهان زینتی و باغی، به تشریح فعالیتهای آن پرداخت.

آقای مهندس بخشی پور مدیر فنی شرکت "طبیعت پژوهان اشکور" و خانم دکتر فلکی مدیرعامل شرکت "مهر گیل زیست گیاه" که هر دو در زمینه تولید گیاهان کشت بافتی بویژه بلوبری، رازک و گلوکسینیار فعالیت دارند، ضمن معرفی دستاوردهای شرکتهای خود، از تولید انبوه گیاهان تخصصی کاری خود در سال آینده خبر دادند.

در این دیدار، خانم دکتر خوش خلق سیما ضمن قدردانی از تلاشهای انجام شده توسط این شرکتها، یادآور شد که بایستی زمینه های درک متقابل و همکاری میان پژوهشگاه و پژوهشکده از یک سو و تولیدکنندگان و شرکتهای دانش بنیان از سوی دیگر، بیشتر فراهم شود و همچنین، خواهان تلاش بیشتر مدیران این شرکتها برای معرفی بهتر و تبلیغات فراگیرتر محصولات خود با تاکید بر صرفه اقتصادی و توجیه اهمیت اقتصادی آنها برای متقاضیان و بازار هدف شد.

گزارش تصویری:

 

منبع : روابط عمومی
© تمامی حقوق برای پژوهشکده بیوتکنولوژی جانوری محفوظ است.طراحی شده توسط طراحی سایت داتک